Fotosoutěž z roku 2015

Vyhlášení fotosoutěže se stránkami www.papirovehelmy.cz na rok 2015.
Soutěž bude probíhat v únoru a březnu 2015.

Nahrát fotku

Rádi fotografujete?
Máte vztah k historickému tématu našich stránek?
Vlastníte Vy nebo vaši blízcí nějaké zboží z našich stránek?
Spojte to vše dohromady!
S nadcházející karnevalovou sezónou jsme pro vás připravili fotosoutěž.

O co budeme soutěžit?

Fotosoutěž 2015

Jde o tematickou soutěž o nejhezčí fotografii karnevalové masky vytvořené za pomoci rekvizit ze stránek papirovehelmy.cz

Jaké jsou podmínky fotosoutěže?

Není potřeba, aby váš rytíř měl na sobě kompletní a finančně náročnou zbroj výhradně od nás. Na fotografii by, ale měli být jasně rozpoznatelné alespoň dva artefakty z našich stránek (přilba, meč, štít ...).

Jak a kdo bude hodnotit?


Hodnotit budete letos zejména vy, naši zákazníci na stránkách Facebooku. Po celou dobu trvání soutěže máte možnost svým favoritům dávat u fotek „Like“ (To se mi líbí). Vložená fotka která dostane nejvíce Like má vysokou šanci na úspěch. V závěru soutěže, tři dny před ukončením, do soutěže vstoupí tři profesionální fotografové a pořadím trošku zamíchají. Dostanou právo přidělit každý jeden hlas nejlepší fotce. Jejich hlas bude mít ovšem váhu jedné desetiny všech nasbíraných Like, ze všech fotek.

Jaká kritéria by měly fotky splňovat?

Základním kritériem by měla být pochopitelně technická kvalita fotografií. V době digitálních fotoaparátů se nejedná o závažný problém, můžete nám sice poslat i nedokonalé fotografie, které by u profesionálů neměly šanci, ovšem neostré, zamlžené a jinými neduhy trpící fotografie budou mít ztíženou pozici, výjimkou jsou fotografie kde se jedná o tvůrčí záměr. Také si vyhrazujeme právo vyřadit ze soutěže fotky, které by nějak kazili celkový dojem a ráz ostatních soutěžících (nevhodné, vulgární, pobuřující..).

Ovšem teď to nejdůležitější. Hlavním kritériem by měla být originalita fotografie. Je jedno zda originalita bude spočívat v dynamické póze, zajímavé atmosféře, zvláštním kontextu nebo v něčem jiném co nás vůbec nenapadlo, rádi se necháme překvapit. Takto se může naší fotosoutěže zúčastnit každý, kdo vlastní fotoaparát a nějaké zboží z papirovehelmy.cz .

Vyhlášení fotosoutěže

Karnevalová fotosoutěž bude probíhat mezi daty 5.2.2015 až 31.3.2015
  Do soutěže vypisujeme tyto ceny:
 • 1.místo – Volný výběr zboží v našem katalogu v hodnotě 1000,-Kč
 • 2.místo – Meč Katzbalger
 • 3.místo – 10% slevu při nákupu v našem internetovém obchodu.

Jak do soutěže vstoupit

Je to naprosto jednoduché. Stačí:
 • Vybrate jednu nejhezčí fotku malého rytíře na které jsou vidět alespoň dva prokazatelně naše výrobky a pošlete ji na facebook. Dětská zbrojnice je zde připravena aplikace do které svoji fotku nahrajete.
  Pro vstup přímo do aplikace klikněte sem.

 • Fotky by měli být doprovázeny údaji : jméno a příjmení rytíře, věk a odkud pochází. Z toho zveřejníme pouze část podle tohoto vzoru – „rytíř Vítek z Borovan, 8let.“
 • A pak již jenom sledujte jak se bude stránka vyvíjet a kolika návštěvníkům se bude Vaše fotka líbit.
 • Závěrečná ustanovení

 • Soutěž začíná dne 5.2.2015 na adrese Fotosoutěž
 • Soutěž bude vyhodnocena dne 31.4.2015 a následně budou odeslány ceny vítězům.
 • Soutěže se mohou zúčastnit pouze soutěžící, vlastnící alespoň dvě z některých součástí výstroje prokazatelně z produkce firmy papirovehelmy.cz
 • Do soutěže se mohou přihlásit účastníci pouze s jednou fotografií ve formátu JPG do velikosti 1Mega.
 • Fotografii nahrajete přímo na stránkách Facebooku do připraveného modulu sem.
  Než bude modul připraven a v provozu, můžete své fotky posílat na adresu: info@papirovehelmy.cz do předmětu zprávy napište „Fotosoutěž“.
 • Zasláním fotografie na naši adresu souhlasíte s jejich uveřejněním na našem webu www.papirovehelmy.cz i po skončení soutěže.
 • Soutěž bude vyhodnocena pouze při účasti minimálně 12ti soutěžících.
 • Jako vypisovatel soutěže si vyhrazuji právo soutěž ukončit, či pozměnit pravidla v případě nečestného průběhu soutěže.
 • Fotogalerie 2010

  Aktuality

  Obnovený sortiment

  Katana

  Meč Thorina Pavézy

  Štít Gondor