Home >> Luky

Kuše

Katalogové číslo:
Cena:575 Kč
Kuše

Jednoduchá česká kuš.

VYPRODÁNO

Kuš Stejně jako luky často poptáváte kuše. Domluvil jsem se tedy s lukařem, který vyrábí vámi tak oblíbené luky, a přidáváme do sortimentu kuš.
Počítejte s tím, že každá kuše je originál . Jinak to ani nejde, je to ruční výrobek. Základní tvar je jeden, ale tu je o něco klenutější oblouček a tu zase o fousek kratší tělo kuše, dle možností konkrétního kousku dřeva. Kuš Obrázky jsou tedy pouze ilustrativní a můžete věřit, že každá střílí dobře. I nátah je rozdílný, je optimálně uzpůsoben každému kousku kuše. Sílu kuše si zvolte nahoře v parametrech.

Konstrukce

Kuš Kuš je celodřevěná s jednoduchou pákovou mechanikou k vypouštění šipek.
Tělo kuše je napuštěno olejem pro její konzervaci.
Lučiště je jasanové o různých délkách.
Tětivu tvoří padákové lanko.

Upozornění

Ke každé kuši patří tři jednoduché šipky. Jsou sice bez hrotu, ale je třeba myslet na to , že i tak dokáží zranit! Kuše mají dostřel kolem 30ti metrů.
Kuše je určená pro terčovou střelbu.

Správné držení kuše při střelbě

Špatně - takto kuš nenapínejteSprávně - tětivu napínejte rovnoměrně Při natahování kuše (natahujeme tětívu až do zajišťovacího zářezu) je nutné použít dva prsty (jedné ruky), které se při nátahu pohybují podél těla kuše (každý z jedné strany) stejnou rychlostí a silou.Toto je nutné pro rovnoměrné natažení kuše.

!Je zakázáno střílet po lidech a zvířatech!

Aktuality

Zásilkovna 99,-Kč

Prodám stánek

Naskladňuji