Home >> Výstroj na akce

Slamburská souprava

Katalogové číslo:
Cena:630 Kč
Slamburská souprava

SlamburkProtože podporujeme a spolurealizujeme akci Bitva o Slamburk, zveřejnil jsem střih na výrobu varkoče a postup výroby štítu. Více se dočtete zde.
Tyto prvky bude potřebovat každý, kdo se bude chtít stát členem jedné z osmi družin.
Tím se stane program atraktivním a umocní zážitek z celého dne pro zúčastněné rytíře i přihlížející diváky.

A pro ty z Vás, kteří si varkoč a štít radši objednají hotový je zde připravená objednávková karta. 
Objednáním našeho varkoče a štítu získáte jednak prvotřídní a profesionálně vyrobené zboží, které vašemu rytíři vydrží léta a jednak volnou vstupenku na připravovanou akci
Bitva o Slamburk.

V této základní malé soupravě Vám nabízíme

  • Varkoč v barvách příslušného rodu za 350,-Kč - nahoře v parametrech si vyberte požadovanou velikost (měřená je výška postavy)
  • Štít s erbem příslušného rodu za 280,-Kč.
    Štít je vyrobený ze sololitu, 43cm vysoký, vertikálně prohnutý, opatřený řemením pro nesení na paži. Štít je odolný proti úderům dřevěného meče.
    Vyobrazení pětilisté růže, kalichu či kříže na štítu je podle dochovaných pramenů historicky správné.
    Erb je na štítu nalepen z reklamních fólií odolávajících i pískování.

Zde jsou barevné varianty souprav. Svůj požadavek zadejte nahoře v parametrech.

   č.1-  Souprava pánů z Krumlova : obsahuje dvoubarevný varkoč z kvalitní pevné látky a sololitový štít s pětilistou růží příslušného rodu. Štít je vertikálně prohnutý, opatřený řemením pro nesení na paži.
  č.2 - Souprava pánů z Rožumberka : obsahuje dvoubarevný varkoč z kvalitní pevné látky a sololitový štít s pětilistou růží příslušného rodu. Štít je vertikálně prohnutý, opatřený řemením pro nesení na paži.
  č.3 - Souprava pánů Hradce : obsahuje dvoubarevný varkoč z kvalitní pevné látky a sololitový štít s pětilistou růží příslušného rodu. Štít je vertikálně prohnutý, opatřený řemením pro nesení na paži.
  č.4 - Souprava pánů z Landštejna : obsahuje dvoubarevný varkoč z kvalitní pevné látky a sololitový štít s pětilistou růží příslušného rodu. Štít je vertikálně prohnutý, opatřený řemením pro nesení na paži.
  č.5 - Souprava pánů z Ústí : obsahuje dvoubarevný varkoč z kvalitní pevné látky a sololitový štít s pětilistou růží příslušného rodu. Štít je vertikálně prohnutý, opatřený řemením pro nesení na paži.
č.6 - Templářská souprava : obsahuje varkoč z kvalitní pevné látky s potiskem kříže a sololitový štít s vyobrazením červeného templářského kříže. Štít je vertikálně prohnutý, opatřený řemením pro nesení na paži.
č.7 - Husitská souprava : obsahuje varkoč z kvalitní pevné látky s potiskem kalichu a sololitový štít s vyobrazením zlatého kalichu v červeném poli. Štít je vertikálně prohnutý, opatřený řemením pro nesení na paži.
č.8 - Křižácká souprava : obsahuje varkoč z kvalitní pevné látky s potiskem kříže a sololitový štít s vyobrazením černého templářského kříže. Štít je vertikálně prohnutý, opatřený řemením pro nesení na paži.
 

Levnější varianta:

Výstroj pána z Hradce

Pro ty z Vás, kteří nevyžadují naši kvalitu a provedení, na kterou jsou naši zákazníci zvyklí a přesto si chtějí akci užít, doporučuji soupravu si vyrobit ve workshopu přímo na akci "Bitva o Slamburk". V dopoledních hodinách budou v provozu tvůrčí dílny zaměřené na výrobu zbroje. (Přijeďte ale včas!!)

Pouze v rámci této akce stlačím cenu na nejnižší možnou, ovšem na úkor kvality a provedení.

  • Štít bude bez prohnutí s jednoduchou samolepkou kterou si sami vystříháte.
  • Varkoč nebudeme šít, ale pouze jej odtrhneme z role látky a prostřihneme otvor pro hlavu. V pase místo opasku postačí špagát. 

 

A nezapomeňte: SLAMBURK STOJÍ ZA VAŠI NÁVŠTĚVU.

 

 

 

Aktuality

Tábor rytířů

Tábor Sparta 300

Tábor římanů