Zkušenosti zákazníků s našimi replikami historických zbraní

|0-15|15-30|30-45|45-49|

Kouzlo rytířů

8.2.2009

Dobrý den,
Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za perfektně odvedenou práci. Kluci byli naprosto k sežrání. Od chvíle kdy se do zbroje oblekli se z nich stali skuteční rytíři. K mému překvapení se zklidnili, a svoji roli brali naprosto vážně. Na karnevalu chodili s halapartnami stále vedle sebe a okouzlovali všechny kolem. Pak je zase napadlo, že by mohli strážit u dveří a tak tam zkřížili halapartny a před každým je otevírali. Při promenádě masek si stoupli po stranách a opět dělali stráže. A když se šermovali, tak se okolo nich vytvořil kroužek diváků a oni se chovali jako při vystoupení.
To byl ten nejkrásnější zážitek jak pro ně, tak i pro nás rodiče. Vůbec jsem v nich nepoznávala bratry, protože jindy se stále spolu rvou. Vy jste jim ty zbroje snad očarovali J. A víte co, v soutěži masek vyhráli. Přikládáme fotky.
Ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho, mnoho spokojených zákazníků a ať se vám práce daří. Je vidět že ji děláte s láskou. Budeme Vás stále doporučovat.
Zdena Fimerttová.

V reakci…
Tak to je opravdu nádherné. Vaše spokojenost nás ohromně těší a je to naší nejlepší vizitkou. Pokud dovolíte, rád bych Vás požádal o svolení, zda mohu Váš dopis uveřejnit. Klidně místo jména použiju jenom iniciály. Děkuji za krásný příběh a přejeme chlapcům, ať jim rytířské chování vydrží. Havlis.

14.2.2009
Dobrý den pane Havlis
Dopis klidně zveřejněte i se jménem. Za vším co jsem napsala si stojím. V Lukáši i Matesovi se od toho karnevalu něco změnilo. Měla bych ještě jeden dotaz…dále soukromé..

Přemek Podlaha

27.12.2008

Vážený pane Havlisi,
s vaší rytířskou zbrojí jsme měli u kluků obrovský úspěch, zastínily všechny ostatní vánoční dárky.
Díky. Přemek Podlaha

Kompletní výstroj

5.12.2008

Dobrý den pane Havlisi,
Jsme prostě nadšeni z Vaší zásilky. Už jsem ji ukázala všem příbuzným a známým a nemohu se dočkat na chvíli kdy kluci najdou pod stromečkem tuhle nádhernou výbavu. Oni rytířstvím prostě žijí! Bez pochyby to bude hlaví dárek a jsem moc ráda, že jsem našla Vaše nádherné stránky.
Přeji Vám mnoho úspěchů a spokojených zákazníků a krásné vánoce.
Ludmila Menšíková

Doručení seker

1.12.2008

Dobrý den,
Dnes přišly objednané zbraně, zásilka přišla v pořádku, zbraně jsou krásné, předčily veškeré naše očekávání....Je vidět, že svoji práci děláte opravdu s láskou a na výsledku je to vidět... Příště už budeme nakupovat pouze u Vás.
Ještě mám jeden dotaz: Bylo by možné přiobjednat ještě 2 bitevní sekery a dostat je před Vánoci?

Ještě jednou děkuji za krásné dárky k Vánocům,
S pozdravem RR (zákaznice si nepřála být jmenována)

Výukový meč

8.11.2008

Vážený pane Havlis,
musím přiznat, že když jsem svojí mamince řekla, že jsem pro syna objednala dřevěný meč za který dám 800,- Kč, nazvala mě bláznem. Když pak ale na vlastní oči uviděla Váš výrobek, nejen že odvolala, ale ještě poznamenala, že "za kvalitu si člověk rád připlatí". (Všechno přišlo nejen v pořádku, ale i obratem)
Tímto Vám chci poděkovat za svého syna, protože díky Vám zažije určitě jedny z nejkrásnějších Vánoc.

Pěkné Vánoce i Vám přeje Renata Vimrová

Kyrysy

6.10.2008

Vážený pane Havlisi,
Hluboce se skláním před Vaší dovedností. Kyrysy chlapcům padnou jako ulité a zprvu jsem ani nevěřila, že chvála na Vaše zboží může být tak opravdová. Denis i Marek vypadají ve zbroji jako skuteční rytíři. Šermování mají nyní na denním pořádku a je neuvěřitelné, co Vaše meče a kyrysy vydrží. Před vánoci se ještě určitě ozvu.
Dokázal by jste nám navrhnout a vyrobit i štít s osobním erbem?
Denisa Korbelová

Luk a šavle

3.10.2008

Dobrý den pane Havlisi,
Chtěl bych Vám moc poděkovat za krásný bitevní luk a saracénskou šavli. Všechno je to skvěle udělané. Vaše šípy střílí tak daleko, že je pomalu nevidím. Luk se dobře drží a má perfektní tětivu. Přemýšlím, že si objednám římskou přilbu a štít. A přes vánoce možná tu zbroj Loricu Segmentátu.
Moc se mi líbí Vaše stránky. Překvapily mne také nátěry mečů a zbrojí. Vypadá to jako opravdové. Chtěl bych se Vás zeptat, jestli by jste do svého katalogu neuvedl také římské kopí a gladiátorskou přilbu.
Tak nashledanou a brzy si od Vás zase něco pořídím. .
Lukáš Kekrt

Modrý meč

19.9.2008

Vážený pane Havlisi,
dnes zásilka dorazila. Udělala nám všem moc velkou radost. Vaše práce je dokonalá. Posílám Vám několik fotografií oné radosti. Vaši "zbroj" použijeme mimo jiné i při propagaci mé právě vycházející knihy Modrý meč.
Mnohokráte děkujeme!

Dušan Sedláček

Poničený meč

24.8.2008

Dobrý den, chtěl bych tímto vzkazem poděkovat Vaší firmě a hlavně panu Havlisovi. Můj desetiletý syn si u vás objednal, mimo jiné, spartský meč, který díky totální neschopnosti Českých pošt přišel pěkně poničený. Při reklamaci u poštovních úřednic jsem se setkal pouze s obrovskou arogancí a nepřístupností ( mimochodem, jak je v téhle zemi zvykem ). Jejich jediná věta zněla v tom smyslu, že oni za špatné balení dodavatele nezodpovídají, přestože v tomto "špatném balení" své výrobky posíláte již několik let. Pan Havlis neváhal a poslal mému synovi meč nový a zdarma, přestože to již jeho problém nebyl, když poslal výrobek v pořádku tak jako vždy.Chci poděkovat za to, jak si Vaše firma dokáže vážit, narozdíl od Českých pošt, svých zákazníků a to hlavně těch dětských.
Vili a Martin Vaňkovi

Malá souprava

Dobrý den, moc Vás zdravím a hlásím, že už máme balíček doma se vší tou parádou! Štěpánek si to všechno hned nainstaloval na sebe a valil ven shánět další rytíře :-D
Je v tom krásný, fakt ... hotový rytíř!!! A Vás musím moc pochválit a poděkovat !!! Za to, že jste (jak jste uvedl po telefonu) "měkký" a tím pádem bleskurychlý tvůrce ;-) a taky za krásné - přesvědčivé zpracování!!!
Ještě jednou moc děkuji za vše, včetně bezva komunikace a perfektních přehledných www stránek, přeji hodně spokojených zákazníků...náš Štěpánek je tedy moc spokojený!!!

Mějte krásné léto a zas někdy něco rádi přikoupíme :-)) Eva Hudečková

Poděkování

2.9.2008

Pěkný den,
pane Havlisi, chci Vám moc poděkovat za zaslané meče a štíty pro mého vnuka k narozeninám. Vnukova radost nebrala konce. Radostné oči dítěte je ta nejlepší vizitka Vaší práce.
Dovolím si Vás s vnukem v příštím měsíci navštívit ve Vaši provozovně, protože potřebujeme dovyzbrojit naše další malé bojovníky.

S pozdravem a přáním dalších radostných dětských očí nad Vašimi výrobky se loučí Vaše spokojená zákaznice Marková

Luk a šípy

18.7.2008

...tento luk mne opravdu překvapil. Má veliký dostřel a není těžký. Šípy jsou lehoučké a skvěle létají. Děkuji.

Zdenek Mazena

Spartský meč

25.5.2008

Rád jsem Vám udělal radost a vy jste mi ji udělal dnes! Přišel mi Spartský meč, který jsem si objednal. Jedním slovem nádhera, Vaše replika má dokonalý tvar a rozměry. Tím jste si v naší nezávislé společnosti LARPu získal určitě spousty zákazníků. Váš meč budu prezentovat na našem dalším srazu a přesvědčím účastníky, aby si zakoupili celé sady Vašeho Spartského sortimentu. I já sám si, než navstřebám penízky, objednám helmu a kopí.
Vážně děkuji,

Tomáš P.

Řecká helma

24.5.2008

Dobrý den,pane Havlisi.Včera mi konečně přišla Řecká helma a je to opravdu nádhera,vypadá lépe než na obrázku a po mém zákroku skvělě padne.Ještě ji chystám vybavit obřím chocholem a mysím že mi jí bude každý závidět.Určitě to není první a poslední kousek který si u vás obědnam a myslím že můžete počítat s dalšími LARPery kteří si u vás nějaké ty helmy obědnají:-). Přeji hodně úspěchů!
Martin Š.

Z divadla Caligula

Děkujeme papírovému platnéřství Borovany za rekvizity, s nimiž je skutečně radost hrát. Z každé přilby, koruny, meče, štítu, kyrysu či řemdihu, které se na scéně objeví, je cítit nesmírná láska, píle a um, s nimiž byly vytvářeny.

Lukáš Rumlena
principál souboru Kabaret Caligula

|0-15|15-30|30-45|45-49|

Aktuality

Kamenná prodejna

Jak vznikala galerie

Tábor rytířů

Slamburk 2019 v přípravě

Oficiální stránky
bitvy o Slamburk