Zkušenosti zákazníků s našimi replikami historických zbraní

|0-15|15-30|30-45|45-49|

27.5.2010

Dobrý den pane Havlis,
Klání sestře Váš email přepošlu. Zatím máme na akci jen samé pozitivní reakce a to především i díky Vám, kolbiště mělo veliký úspěch.
Děkuji a těším se na další spolupráci. S pozdravem a přáním hezkého dne Bc.Michal B.

23.5.2010

Dobrý den,
jen jsem chtěla ještě poděkovat za výhru,kterou už máme doma.Posilám vám foto ve zbroji a musím říct,ze syn budí pozornost a všichni se ptají-kde bylo zakoupeno.Doufám,ze tímto vám alespoň přineseme mnoho spokojených zákazníku a až pojedeme kolem určitě se zastavíme.
s pozdravem Sof.

20.5.2010

Dobrý den,
Právě jsem obdržel Vaši zásilku. Děkuji, jsem velmi spokojen, malí rytíři budou jistě nadšeni. Určitě Vás doporučím známým a postupně budu doplňovat zbrojnici.
S pozdravem M.Lis

6.2.2010

Dobrý večer,
Moc Vám děkuji za Váš zajímavý výklad o mečích a zbrojích. Jsem moc spokojen s Vaším zbožím, které je děláno s láskou a péčí. Ještě bych si chtěl u Vás objednat útočnou helmu s obvodem hlavy 56 cm.
Ještě jednou Vám děkuji za Vaši ochotu a všem Vás doporučím.
Váš věrný zákazník, Matěj Novotný z Bechyně.

Poděkování

14.1.2010

Dobrý den, se zpožděním (způsobeném mojí pracovní cestou) chci velmi poděkovat všem, kteří se ve vaší firmě podíleli na splnění vánoční zakázky pro našeho syna.

Je mu 8 let a tak to byly zřejmě poslední Vánoce, kdy ještě věří na Ježíška. Napsal mu dopis, kde si přál především zboží z vaší nabídky. Bohužel váš internetový obchod byl již v tu dobu uzavřen. Přesto, po mé telefonické prosbě, slíbil pan Havlis, pokud to bude kapacitně možné, vyrobit a poslat alespoň část zboží. Navzdory vaší jistě velké vytíženosti v předvánočním období, došlo úplně všechno, co si syn přál! A to vše v perfektní kvalitě. Provedení i zpracování je precizní a hotové výrobky působí opravdu velmi věrohodně, což mile překvapilo i nás dospělé. Každému, kdo by si chtěl objednat vaše výrobky, je můžeme jen doporučit! Nadšení našeho syna u vánočního stromečku bylo nepopsatelné, zvlášť po té, co jsem se ho snažila připravit na fakt, že "Ježíšek" toho má jistě hodně a nestihne třeba ani všechno sehnat. Výskal, skákal, válel se po zemi a tančil radostí. Nyní patří věci od vás k jeho nejoblíbenějším hračkám. My ostatní jsme díky tomu prožili jedny z nejhezčích Vánoc. To vše jen díky vašemu lidskému přístupu, ochotě a nasazení, pro splnění jednoho dětského snu. Za to vám patří náš obdiv a obrovský dík! Zejména děkuji panu Jiřímu Havlisovi, jehož přístup k věci chci především vyzdvihnout a bez jehož pochopení a úsilí by se tohle vše neuskutečnilo.

Přála bych nám všem, aby bylo u nás co nejvíc firem s takovým přístupem k zákazníkům a práci, jako je ta vaše. Ať se vám co nejvíc daří, a to v pracovním i osobním životě! Ještě jednou obrovský dík!

Krásný den a mnoho štěstí přeje
Dagmar Janečková s rodinou, Prostějov

V reakci:
Velice děkuji paní Janečková, snažíme se vyhovět každému… ne vždy je to v našich silách, ale skutečně se snažíme moc. Vaše uznání je nám tou největší odměnou.
Děkuji Vám za celý borovanský team papírového platnéřství. J.Havlis

Přísný zákazník

28.9.2009

Vážený pane Havlis
Víte, nepatřím k těm lidem co se dají na trhu snadno umluvit. Že se Vám to povedlo můžete považovat za svůj první úspěch. I když nevím jestli jeto více zásluha Vaše, nebo mého vnuka. Nic méně, jsem u vás koupil helmu a cestou zpátky ještě meč a štít. To považujte za svůj druhý úspěch, protože stánků s meči tam bylo více. A já jen tak peněženku nevytahuji. Jednat se zákazníky jste se musel učit od někoho mnohem staršího než jste vy. Ale to nevadí. Dokázal jste mne přemluvit a já Vám i věřil že ty přilbičky vydrží víc než do pondělka.
Dneska jsem náhodou našel Vaši vizitku, kterou jste mi tenkrát také jako mimochodem vnutil. Samozřejmě jsem na Vás dávno zapomněl, ale jak koukám na tu vizitku, vzpomněl jsem si na jarní trh pod Okoří. Kouknu z okna a můj vnouček se právě šermuje s mým dalším vnukem a má na sobě stále Vaši přilbičku, ohání se Vaším mečem a štít až na šrámy má stále svůj původní vzhled. Vzpomněl jsem si i na naše rozhovory a Váš nenucený přístup.
Ano jsem spokojen. A to je Váš třetí úspěch. To totiž neřeknu o každém. A vím že jsem byl nepříjemný, to být umím.
Vaším čtvrtým úspěchem je, že jsem podle vizitky vyťukal Vaši webovou adresu. Tady jsem se dočetl mimo mnoho jiného, jak o Vás píší jiní zákazníci. Samozřejmě že kritiku asi nezveřejňujete. Tomu rozumím. Ale reakce všech zveřejněných jsou takové jaké si pamatuji na Vás i já.
Vaším pátým úspěchem je má následná objednávka, kterou sice učiní má dcera, ale chci obléci všech pět svých vnuků do Vašich úborů. Dnes již vím, že svoji práci děláte poctivě a zasloužíte si mé i jiných uznání. Přeji zdar Vaší práci a jen tak dál.
PS.: můj dopis uveřejnit můžete ale neuvádějte mé jméno. O tomto dopisu bude vědět pouze má žena která Vám jej pošle počítačem. Děkuji.

…v rekci….
Vašeho uznání si neobyčejně Vážím. A jsem rád, že jsem Vás nezklamal. A myslím si, že mým šestým úspěchem je právě tento Váš dopis. Mám dojem, že si na Vás pamatuji a těším se, že Vám za rok pod Okoří stisknu ruku. Děkuji velice a přeji mnoho radostí z Vašich vnoučat.
Za Vaši přízeň děkuje J. Havlis, Váš dvorní papírový platnéř z borovanského zámku.

Testudo

12.9.2009

Dobrý den,
27kusů Scut. To teda musela být prácička. :-) Je to úžasné vidět je všechny pohromadě. Jenom ta organizace nám pořád nějak vázne. Jak vypadá 27 scut pohromadě?? Snad to kluky naučím- chybí jim vojenská disciplína :-(. Pošlu Vám fotky. Mohl by jste nám udělat i 27 mečů? A nějaké jednoduší helmy? Nějak šikovně to podám rodičům.
Pláta Tomáš

…v rekci….
Ale jistě. Meče budou také perfektní, uvidíte. Z helem mohu nabídnout třeba jednoduchou legionářskou helmu. A při tomto počtu se opět nějak domluvíme. A fotky určitě beru!!
Jsme Vám i nadále k službám. Havlis

Letní tábor

16.8.2009

Dobrý den
Co psala paní Pašková jenom potvrzuji a těšíme se na další spolupráci. Příští rok budeme mít sice jinou tématiku, ale vánoční dárky to „jistí“. Mohu všem jenom doporučit. :-)
Petr Kácha Čáslav

…v rekci….
Děkuji, děkuji Potěšení je na naší straně.
Jsme Vám i nadále k službám. J.Havlis

Z letního tábora

5.8.2009

Dobrý den
Děkujeme při pomoci na rekvizitách našeho letního tábora. Kluci a holky si odnesli naprosto nádherné zážitky a světe div se, i vaše zbroje. Původně jsem počítala, že kupované papírové brnění jim na táboře vydrží tak den-dva a bude po nich. Přiznám se, že se mi do toho nechtělo vůbec investovat. Měla jsem nabídku i od "…píííp…" ale zdáli se mi vaše výrobky nějak hezčí. Nelituji toho, neboť mi kluci doma s nadšením sdělovali, že právě vaše zboží vydrželo ze všeho nejvíc a přijeli v něm i domů. Pravda, něco potlučeného bude třeba obměnit ale výstroj doplníme opět u vás.
Přeji mnoho dobrého a hodně úspěchů. Ozveme se opět před vánoci.
Za oddíl Ronovců Lída Pašková Kutná Hora.

…v rekci….
Je nám velikou ctí a potěšením. Právě tábory jsou největší zátěžovou zkouškou našich zbrojí. Netvrdím, že zbroje vydrží naprosto vše, ale vyrábíme je tak, aby vydrželi co nejvíc. Je nám jasné, že na táborech kluky (ale i holky) nikdo nekrotí a že do bojů dávají vše. Dělali jsme ještě pro několik táborů a mohu říci že se vše povedlo. Děkuji moc za Váš dopis.
Jsme Vám i nadále k službám. Havlis

Dárek

14.7.2009

Dobrý den pane Havlis,
zásilka dorazila v pořádku. Vypadá to opravdu nádherně. Krásná práce. Chtěl bych i poděkovat za doporučení vhodného varkoče s templářským křížem a perfektně zabalenou zásilku. Jsem zvědavý na reakci našeho Davida. Díky, Pavel P.

Sparťané

10.7.2009

Dobrý den mistře,
Jsem šťastným majitelem Vašeho nového spartského štítu. I mí čtyři kamarádi. Jsem naprosto nadšený jak ze štítu tak i z kopí. Helma je tak sugestivní, že mi běhá mráz po zádech. Chybí nám ještě dvě helmy a kluci si na ně již šetří. Štíty a kopí nás dost odpenězili. Ale každému bych přál ten pocit být uzavřen ve formaci. Škoda že nás není 300.
Děkuji a všude Vás doporučím
R.R. .zákazník si nepřál být jmenován

Z Točníku

7.7.2009

Dobrý den,
v sobotu 4.7.2009 jsem byl s rodinkou na Točníku, synkovi jsem ve Vašem stánku koupil helmu a štít. Až potud nic zvláštního, už jsem totéž na různých jiných hradech a u jiných stánků učinil několikrát. Z nákupu u Vás nám všem zůstalo (kromě parádní helmy a krásného štítu) ještě cosi navíc - DOBRÝ POCIT... Žena pak večer konstatovala - takhle bych chtěla nakupovat vždycky... Na Vašich webovkách se mi ten dobrý pocit připomenul zase - velmi rád jsem si je jen tak prohlížel a pročítal, a už je mám uloženy mezi "oblíbenými"...

Špatně se mi to popisuje, zní to jako banalita - nicméně můj čtyřletý syn je nadšený výstrojí od Vás, já zase Vaším přístupem, a tím "dobrým pocitem", co jsem si z krátkého setkání s Vámi a slečnou ve stánku odnesl...
S radostí Vás doporučím svým známým...
Takže - díky!

Srdečně zdraví
Pavel Vavro,
Kladno

Řecký válečník

26.5.2009

dobrý den,
Děkujeme za včas a přednostně vyřízenou zakázku. Ondra měl takovou radost, že málem ani nenakrojil dort. Jeho výstroj mu všichni kluci závidí a asi budete mít další zákazníky. Zdá se že nám tu vzniká nějaké nové sdružení nezletilých rytířů … Ještě jednou děkuji za perfektně odvedenou práci. Kdybych si na tu helmu nesáhl, ani bych nevěřil že není lepenková. Vypadá jak z bronzu. I ten štít. Brzy se zase ozveme.
Jiří Tomášek .

Pochvala

12.5.2009

Pane Havlis
Původně se mi nechtělo ani věřit, že by chvála na Vás mohla být tak skutečná. Kdyby se každý věnoval tak svým zákazníkům i svému zboží, bylo by naše hospodářství mnohem dál. Jsem naprosto spokojená se zbožím u Vás zakoupeným i přístupem k nám. Kluků se od Vás vůbec nechtělo a mne s manželem také ne. Moc děkujeme a rovnou vám dávám svolení k uveřejnění tohoto mejlu.
Barbora Suková .

…v rekci….
Děkuji, děkuji. I nám bylo ctí a Vaše radost naší radostí. Jenom politiku do toho motat nebudeme.
Jsme Vám i nadále k službám. Havlis

Návštěva

7.5.2009

Vážený pane platnéři,
Děkujeme za Vaši pohostinnost a krásný zážitek z Vaší provozovny. Rádi se u Vás opět zastavíme.
Zdenek Lhoták s rodinou.

Meče a štít

3.3.2009

Dobrý den,
Tak nám přišli Vaše meče. Je až k nevíře jak jsou pěkné. Páťa měl ohromnou radost a koukám že již má váš meč i sousedů kluk i se štítem. A taky moc krásnej. Tak to asi nebude náhoda a děláte všechno tak precizně. Ten štít budeme teda asi taky potřebovat. …soukromé..
Moc děkuju R.H.zákazník si nepřál být jmenován

|0-15|15-30|30-45|45-49|

Aktuality

Kamenná prodejna

Jak vznikala galerie

Tábor rytířů

Slamburk 2019 v přípravě

Oficiální stránky
bitvy o Slamburk