Dětská zbrojnice

Návrh dekorace na zámku Radíč Na zámku Radíč je od 5.5.2012 otevřena „Dětská zbrojnice“. Expozice našeho zboží je pro Vás připravena k nahlédnutí, vyzkoušení a třeba i koupi.

Pro radost a romantické oči malých rytířů je na zámku Radíč otevřena rytířská zbrojnice plná zbrojí a zbraní, bez kterých se žádný pořádný rytíř neobejde. Odvážný rytíř musí také dobře vypadat.O to, aby to i Vašemu rytíři slušelo, se postaráme my.


Rodinný výlet s dětmi na barokní zámek Radíč můžete zakončit v komnatě plné zbrojí a zbraní ze dřeva a lepenky.
Jistě znáte zbrojnice plné nádherných exponátů, na které se nesmí sahat… V naší dětské zbrojnici je tomu naopak.


Dřevěné halapartny máte možnost vyndat ze stojanů, dřevěné meče a štíty sundat z držáků, vyzkoušet si rytířskou helmu z lepenky nebo se kompletně obléci jako rytíř.
Dětská zbrojnice byla otevřena 5.5.2012

Zde předkládáme několik fotek z otevření. Další fotky najdete zde. Případně můžete i další vložit.

Návštěva zbrojnice je atraktivní především pro chlapce. Ale na malé princezny jsme mysleli též. V těsném sousedství zbrojnice je budoár pro princezny, kde si Vaše holčička může vyzkoušet princeznovské šaty.


No a možná příště oblékneme i maminku.

Jak vidíte, myslíme skutečně na zážitek pro celou rodinu.

Věřím, že takovýto rodinný výlet vaše děti ocení, a budete se k nám rádi vracet. Určitě si od nás odvezete pěkné fotky rytířů, silný zážitek z výletu a třeba i některou součást zbroje, které budou i v prodeji.

Zbrojnice na zámku Radíč

baner_papirovehelmy.png, 26kB Veškeré zbraně a zbroje pochází z produkce papírového platnéřství borovanského zámku od pana Jiřího Havlise z Borovan. Katalog zbraní a zbrojí naleznete na www.papirovehelmy.czReference

Aktuality

Zásilkovna 99,-Kč

Prodám stánek

Naskladňuji